Heb je steeds minder vaak momenten dat je eens hard kunt lachen?
Heb je het idee dat je eigenlijk tevreden zou moeten zijn, maar voelt het niet zo?
Wil graag van alles doen, maar kom je niet aan alles toe?
Draait je hoofd op volle toeren en houden allerlei gedachten je almaar bezig?
Als je hier klaar mee bent, klik hier voor het maken van een afspraak.
Bij Groeipunt vind je de toegang tot een leven met meer rust! Er zijn mogelijkheden voor verschillende lengte van trajecten.
Durf jij het aan? Het kan je leven volledig veranderen!
Je zal meer rust ervaren.
Je kan meer genieten, ook van de kleine dingen.
Je hebt weer energie om alles aan te pakken.
Je laat je niet meer door moeilijke situaties uit het veld slaan, je kunt ze gewoon aan!
Dat wil jij toch ook?
We zullen eerst via de telefoon kort kennismaken. Ik kan bijvoorbeeld vertellen wie ik ben en wat ik doe, of wat ik voor je kan betekenen. Jij vertelt kort wat over jezelf en waarvoor je graag wil komen. We tasten af of er een klik kan ontstaan.
Als we verwachten dat de klik er kan zijn, zullen we een afspraak inplannen voor een verdiepingssessie. Dit is een nadere kennismaking waarbij we dieper op de zaken ingaan. Voorafgaand aan het gesprek krijg je een formulier toegestuurd met allerlei vragen. Je kunt hierdoor alvast meer stilstaan waar je tegenaan loopt. Daarnaast werkt dit voor mij prettig om me beter voor te kunnen bereiden op dit gesprek. Een verdiepingssessie duurt maximaal 90 minuten. Dit gesprek kost € 75,-.
Na deze verdiepingssessie maken we de keuze welk traject het beste bij jou past. Als je kiest voor een verder traject, dan worden de kosten van de verdiepingssessie in mindering gebracht op de kosten voor het traject. Dit kan een traject zijn van 6, 8 of 10 sessies en er is altijd een mogelijkheid tot verlenging.
- 6 sessies van maximaal 1 ½ uur. Deze worden gepland in een periode van 2 maanden. Kosten zijn € 585,00
- 8 sessies van maximaal 1 ½ uur. Deze worden gepland in een periode van 2 maanden. Kosten zijn € 760,00
- 10 sessies maximaal 1 ½ uur. Deze worden gepland in een periode van 3 maanden. Kosten zijn € 940,00
- Is je gekozen traject voorbij, dan kun je een nieuwe traject opstarten met een korting van 5%.
Een strippenkaart is ook mogelijk. Deze kost € 550,- voor 5 sessies. Deze kun je vrij inzetten in een periode van 3 maanden.
Heb je last van bepaalde specifieke vervelende emoties, die je steeds maar dwars zitten? Dan kun je kiezen voor een kort traject ‘Snel verlost van vervelende gevoelens’.